KONST / Litografier / Färglitografi 9223185

nr 922 3185

Lennart Gram

(1910-1996), Sverige

Färglitografi, Lennart Gram (1910-1996), PT, signerad, 1970, ramens innermått: 39x49

Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 november 2014
kl 19:37:22

29/10 20:05:27 1      Vinnande bud

Lennart Gram

Läs mer om Lennart Gram